C2C Siteler

Yerlisepetim

04.2.2019
0Yorum
217Okunma

Yerlisepetim.com, e-ticaret sektöründe yerli markaları en avantajlı şekilde tüketiciler ile buluşturmak üzere, MON Yatırım A.Ş. tarafından Ağustos 2018’de kuruldu.

Daha güçlü ve refah seviyesi yükselmiş bir Türkiye'ye giden yolun çok önemli ayaklarından birisi güçlü markalara sahip olmaktır. Markalar doğduğu toprakların gücünü arkasına alarak küreselleşir ve ülkelerine sağladıkları istihdam ve katma değeri artırırlar.

Yerli markaları tercih ederek, cari açığımızın kapanmasına, ülkemizde istihdamın artması ve sonucunda işsizliğin azalmasına, ülkemizin dünyada yaşanan olumsuz gelişmelerden daha az etkilenir hale gelmesine ve sonuç olarak geleceğimiz olan çocuklarımıza refah seviyesi yükselmiş, daha güçlü bir Türkiye bırakmamıza katkı sağlarız.

Atalarımızın bu ülkeyi kurarken ve yaşatmak için yaptığı fedakarlıkları göz önünde bulundurduğumuzda yapmamız gereken çok zor olmasa gerek. 

Yıllardır büyük sermayeli yabancı markalar reklamlar ve pazarlama stratejileri ile tüketim alışkanlıklarımızı esir aldır. Artık buna bir dur demenin vakti ve markalarımıza sahip çıkmanın zamanıdır. 

Alışverişlerimizde bu bilinçle hareket edip, çocuklarımızada bu bilinci aşılarsak yakın zamanda çok daha güzel bir güne uyanacağımızdan şüpheniz olmasın.

Hepinize yerli alışverişler dileriz...

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER