C2C Siteler

Tahtakaledükkan

05.2.2019
0Yorum
201Okunma

tahtakaledukkan.com ekibi 2002 yılından beri sektöründe elde ettiği bilgi, tecrübe ve sektördeki gücünü internet kanalıyla kullanıcılarla paylaşmak için güvenilir online alışveriş platformunu geliştirmiştir.

İşletmelerin gelişmelerini ve pazar paylarını arttırıp daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak ve böylelikle ülkemizin gelişim seviyesine ve ekonomisine katkıda bulunmak amacı ile 2015 yılında tahtakaledukkan.com kurulmuştur.

tahtakaledukkan.com, her geçen gün büyüyen elektronik ticarette, ülkemizdeki işletmelerin geride kalmadan ticaretlerini yeni nesil teknolojilere taşımalarına olanak sağlamayı amaçlamaktadır. 

Tahtakaledukkan.com; %100 güvenli alışveriş sağlayan Güvenli E-Ticaret (GeT) Sistemi'yle müşterilere keyifli bir alışveriş fırsatı sunuyor. Yüzlerce kategoride yüzlerce ithalatçı ve üretici firmadan, Tüketici Elektroniği, Cep telefonu ve Aksesuarları, Spor & Outdoor, Kozmetik ile birlikte tüm kategorilerde Online Sipariş verebilirsiniz..

tahtakaledukkan.com  müşterilerine arayıpta bulamadığı ürünleri sitedeki dükkanlardan Talepte Bulun formu aracılığı ile ücretsiz teklif isteyebilir, böylelikle aramış olduğu ürüne en uygun fiyata en hızlı şekilde ulaşma fırsatı sunuyor.

tahtakaledukkan.com'da Dükkan açmak için Nasıl Dükkan Açarım? Linkine Tıklayın.

Güvenilir Online Alışverişte tahtakaledukkan.com'u tercih eden herkese teşekkür ederiz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER