C2C Siteler

Supplementist

05.2.2019
0Yorum
304Okunma

2010 Yılında ticari hayatına uluslararsı akreditasyonlarla başlamış olan kurumumuz, GFHC Global Fitness Özel Sağlık Hizmetleri, Sportif Gıd. Ürn. LTD. ŞTİ. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Eyaleti, California şehrinde bulunan Uluslararsı Vücut Geliştirme ve Fitness Profesyonel Ligi resmi okulu PROPTA (Personal Trainers Association) ‘nın Tüm bağımsız Türk Cumhuriyetleri temsilcisidir.

GFHC ACADEMY organizasyonu ve www.gfhcacademy.com olarak Fitness endüstrisinde antrenör ve spor adamlarına eğitim alanında çözüm ortağı olarak hizmet veren kurumumuz SUPPLEMENTIST markası ile sizlere hizmet etmeye devam ediyor…

Yaklaşık dört yıllık ARGE çalışmalarının sonucu olarak bugün karşınızda olan SUPPLEMENTIST markası ve www.supplementist.com.tr TÜRKİYE & KKTC’nin gelişen Fitness sektörel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için dizayn edilmiş güvenli bir e-ticaret sitesidir. C2C eticaret sistemi ile yürüyen ticari operasyon hem alıcıları hemde satıcıları koruyan geniş tabanlı güvenlik sistemleri içeren bir e-ticaret platformudur.

Sporcu Gıdaları, Fitness Giyim, İzotonik ve Serbest Ağırlık Ekipmanları,Cardio Makineleri, Yedek Parçalar, 2 el satış , Kitap & Dergi ve Aksesuar gibi Fitness Endüstriyel malzemelerinin tümünde Satıcılarla Alıcıları bir araya getiren paltformumuz Iyzico çözüm ortaklığı güvenli para havuzu ve kredi kartına 9 taksit imkanı sunabilmektedir.

SUPPLEMENTIST.COM.TR de Fitness Sektörüne dair aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, kendiniz satış yapabilir veya online mağaza açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, Supplementist’de resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet mobil uyumlu sitemizde alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz.

Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk sistemi ve iyzico ödeme kolaylığı ile sunulan hizmetlerimizde tüm alışverişlerinizi güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER