C2C Siteler

Sanalavmler

04.2.2019
0Yorum
203Okunma

Sanalavmler.com 2018 yılında kurulmuştur. Temiz ve saf niyetiyle yola çıkan sanalavmler.com müşteriye en kaliteli ürünü, en uygun fiyata ve en kısa zamanda ulaştırmayı amaçlamaktadır. Güvenli ödeme sistemiyle çalışan sanalavmler.com hiç bir şekilde müşteriyi ve satıcıyı mağdur etmeyecekleri sözünü vermekte.

Sanalavmler.com Kazandır-Kazan mantığıyla çalışmaktadır. Kazandır-Kazan; müşteri,satıcı ve sanalavmler.com üçgeni arasında dönmektedir. E-Pazaryeri mağazaları komisyon mantığıyla çalışır. Yani sanalavmler.com gibi diğer siteler de her satılan üründen satıcıdan komisyon almaktadır. Her sitenin komisyon oranları farklı olmasından dolayı, aynı ürün farklı sitelerde farklı fiyatlarda satın alabiliyorsunuz. 

Peki Kazandır-Kazan mantığı nedir?

Kazandır-Kazan mantığı, dediğimiz gibi müşteri, satıcı ve sanalavmler.com üçgeni arasında dönen bir sistemdir. Hem müşteri, hem satıcılar hemde sanalavmler.com'un kazançlı çıktığı bir sistemdir.

Komisyon oranları düşük olduğu için ürünler diğer sitelere göre daha uygun fiyatlarda satılmaktadır, ve buda müşteriler için bir artıdır. Komisyon oranları düşük olduğu için satıcıların ürünleri daha hızlı satılmaktadır. Sanalavmler.com komisyon mantığıyla çalıştığı için ilk başta müşteriyi, daha sonra satıcıyı ve en sonunda kendisini düşünür. Çünkü müşteri ürün almadıkça mağaza satış yapamayacaktır, mağaza satış yapamadıkça sanalavmler.com kazanmayacaktır. Müşterinin alıişveriş yapması için en kaliteli ürünü en uygun fiyatta sunması için satıclardan düşük komisyon alınmaktadır.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER