C2C Siteler

Saatinden

05.2.2019
0Yorum
211Okunma

1978'den bu yana saat sektöründe faaliyet göstermekte olan Kanca Grup bünyesinde kurulan bir saat açık pazar platformudur. Bu süre zarfında çeşitli saat markaların pazarlaması ile ilgilenilmiştir. 1997 yılından itibaren dünyaca ünlü markaların saatlerinin bölgedeki yetkili temsilciliğinin alınmasıyla şirketimiz, bölgenin kalkınması için önemli rol oynamıştır.

Günümüzde bölge bayiliğini yaptığımız uluslararası markalar ile sektörde öncü kuruluş haline gelmektedir. Saat sektörüne ek olarak bünyesinde inşaat, perakende, gıda, gyo vb. farklı alanlarda yatırımları bulundurmaktadır. Bu yatırımlara 2010 yılından beri online saat satış mağazacılığını da eklemiştir.

Bu tecrübe ile, binlerce marka ve yüzlerce mağazayı, milyonlarca müşteriyle buluşturan Türkiye’nin  ilk saat açık pazar platformu “saatinden.com” açıldı.

saatinden.com; pilliden otomatiğe, duvar saatinden masa saatine, dünyanın en nadide el yapımı saatlerine kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden yüzbinlerce saat çeşidi ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. saatinden.com, müşteriler acısından bol çeşit, güven ve kolaylık, satıcı mağazalar tarafında ise e-ticareti geliştirme ve bu yönde mağazaları yatırım yapmalarını destekleme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de bu ilk olan saat açık pazar platformuna katılabilir, yüzbinlerce ürün ve binlerce mağazanın içinde olduğu saatinden.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER