C2C Siteler

Otomobis

04.2.2019
0Yorum
286Okunma

Otomobis.com 2017 yılında parakende satış yapmak amacıyla kurulan ve gelen talepler üzerine sektöründe elde ettiği bilgi, tecrübe ve sektördeki gücünü internet kanalıyla kullanıcılarla paylaşmak için güvenilir online alışveriş platformunu geliştirmiştir.

İşletmelerin gelişmelerini ve pazar paylarını arttırıp daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak ,bireysel satıcılara satış imkanı sunarak ve böylelikle ülkemizin gelişim seviyesine ve ekonomisine katkıda bulunmak amacı ile 2018 yılı Aralık ayından itibaren pazar yeri platformu olarak yayın hayatına devam etmektedir.

otomobis.com;%100 güvenli alışveriş sağlayan Güvenli E-Ticaret (GeT) Sistemi'yle müşterilere keyifli bir alışveriş fırsatı sunuyor. Yüzlerce kategoride yüzlerce ithalatçı ve üretici firmadan, Tüketici Elektroniği, Cep telefonu ve Aksesuarları, Spor & Outdoor, Kozmetik ile birlikte tüm kategorilerde Online Sipariş verebilirsiniz..

otomobis.com;müşterilerine arayıpta bulamadığı ürünleri sitedeki dükkanlardan Talepte Bulun formu aracılığı ile ücretsiz teklif isteyebilir, böylelikle aramış olduğu ürüne en uygun fiyata en hızlı şekilde ulaşma fırsatı sunuyor.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER