C2C Siteler

Nakero

11.3.2019
0Yorum
475Okunma

Nakero, Türkiye’de üretilen ürünleri yabancı ülkelerdeki perakende ve toptan alıcılarla buluşturan bir pazaryeridir. Sunduğumuz kapsamlı e-ihracat çözümleriyle, Türkiye’de mikro ve küçük üreticilerin, toptancıların ve perakendecilerin ihracat yapmalarını sağlıyoruz. Nakero.com ürünlerinizi yurt dışındaki tüketicilere zahmetsizce satmanızı sağlar.

Sanal Mağazanızı Açın

Nakero ile ürünlerinizi Rusya, Kazakistan, Ukrayna ve Kırgızistana satmaya başlamak için önce Nakero'da sanal mağaza açın.

Nakero'da sanal mağaza açıp ürünlerinizi yükleyebilirsiniz. Böylelikle, ürünlerinizi yurtdışındaki tüketicilere tanıtabilir ve satabilirsiniz.

 

Ürünlerinizi Yükleyin

Sanal mağazanıza görselleriyle birlikte ürünlerinizi yükleyin, ürünlerinizi tüm dünya görsün!

Sanal mağazanızı açtıktan sonra ürünlerinizi, fotoğraflarıyla birlikte sanal mağazanıza yükleyebilirsiniz. Ürünlerinizi doğru tanıtan kaliteli fotoğrafların satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Ürünlerinizi dilerseniz API servisimizi kullanarak otomatik olarak da yükleyebilirsiniz. API servisimizle ilgili bizimle [email protected] adresine e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz.

İhracata Başlayın

Nakero üzerinden ürünleriniz satılsın ve Nakero sayesinde ürünlerinizi zahmetsizce gönderin.

Nakero’nin anlaşmalı lojistik firması sizin adınıza ürünü müşterinizin kapısına kadar götürür.

Ürünlerinizi yükledikten sonra sanal mağazanız yurtdışındaki tüketicilerin ziyaretine hazır hale gelecektir. Tüketici, sanal mağazanızdan ürünü satın alır, ödemesini yapar ve Nakero sizin adınıza ürünü müşterinizin kapısına kadar götürülmesini sağlar. Size yalnızca ürünün paketini yapıp Nakero'nun anlaşmalı kargosuna teslim etmek kalır.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER