C2C Siteler

My Store

12.9.2018
0Yorum
372Okunma

2005 yılında MyStore.com.tr isim hakkı tescil edilmiştir. E-ticaret projesi için tescil edilmiş olan My Store o zaman ki şartlar elektronik ticaret için pek elverişli olmadığından uygun zamanda uygun adımı atmak için bu geçen uzun yıllarda sektörde araştırılarak doğru zamanda start verilerek hayata geçirilmiştir.

 

C2C E-Ticaret

My Store, KMK yüksek nitelikli c2c e-ticaret yazılımı ile oluşturulmuştur. Tüm c2c e-ticaret özelliklerine sahip olan My Store’ de Emlak, Oto, Alışveriş Kategorileri altında ilan ürün bulunmaktadır. KMK’nın yüksek nitelikli c2c e-ticaret yazılımı ile ürünlerini binlerce kişiye ulaştırmaktadır. KMK C2C e-ticaret sistemi ile yürüyen ticari operasyon hem alıcıları hem de satıcıları koruyan geniş tabanlı KMK güvenlik sistemleri içeren bir e-ticaret platformudur.

Türkiye’de ve bölgede e-ticaret ve İlan sektörünün lideri olmak için hızlı büyüyen My Store rakiplerinin gözünü korkutmaktadır.

E-ticaret ve İlan sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret ve İlan sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek için sürekli yenilikleri sistemine eklemektedir. Kaliteyi özenle Güven e dayalı Kolaylık sağlamak amacıyla Destek üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

İlan ve Ürünlerinizi My Store’ de yayınlayabilir yeni pazarlara ürün satabilirsiniz.

 

KMK c2c e-ticaret yazılımlarını incele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER