C2C Siteler

Mama Bank

12.9.2018
0Yorum
217Okunma

Mama Bank anne ve bebek ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmek üzere 2010 yılında kuruldu. 5 yıl cadde mağazası olarak çalışma hayatına devam eden Mama Bank Bebek Mağazası 2016 yılından itibaren çevrimiçi satış yapmaya mamabank.com.tr sitesi ile başladı.

C2C E-Ticaret

Mama Bank, KMK yüksek nitelikli c2c e-ticaret yazılımı ile oluşturulmuştur. Tüm c2c e-ticaret özelliklerine sahiptir. KMK e-ticaret farkı ile ürünlerini binlerce kişiye ulaştırmaktadır. KMK C2C e-ticaret sistemi ile yürüyen ticari operasyon hem alıcıları hemde satıcıları koruyan geniş tabanlı KMK güvenlik sistemleri içeren bir e-ticaret platformudur.

Mama Bank'ın kurucuları 2010 yılından önceki bebek beslenmesindeki 8 yıllık tecrübesini satış ve pazarlama dışında danışman olarak ta ebeveynlere hissettirdi. Tecrübesi ve özverili çalışmaları ile 8 yıldır ticari hayatına devam etmektedir.

2016 yılından itibaren çevrimiçi pazarda da ciddi bir hızla büyüyen Mama Bank bugün tüm Türkiye'de ciddi bir satış hacmine ulaştı. 2018 yılından itibaren çevrimiçi pazaryeri alt yapısını kuran Mama Bank diğer beslenme ürünleri ve diğer kategorilerde satış yapan firmaları aynı çatı altında toplamaya başladı.

Sizde bu sektörde ürün satmak istiyorsanız mamabank.com c2c e-ticaret sitesinde bir mağaza açarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.

 

KMK C2c e-ticaret yazılımlarını incele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER