C2C Siteler

Limanmarket

05.2.2019
0Yorum
183Okunma

LimanMarket.com, Mavi Ege Mühendislik Ltd. Şti tarafından yönetimi yapılan, denizcilik ile ilgili profesyonel firmaların online mağaza açarak ve bireysel kullanıcıların da ürünlerini listeleyebildiği bir e-ticaret hizmetidir.

Mavi Ege Mühendislik Ltd. Şti. denizcilik sektöründe; kuru yük, tanker, yüzer havuz gibi ticari gemilerin yanısıra yat, yangın söndürme teknesi, ambulans ve çevre temizlik tekneleri gibi özel maksatlı birçok yüzer yapının tasarımını gerçektirmiştir.

Denizcilik sektöründeki tecrübemizi tüm deniz ve doğa severlerle paylaşmayı amaçlamaktayız.

Tasarım ve danışmanlık hizmetlerini halen sürdüren firmamız, internetten alış verişin hızla yaygınlaştığı değişen piyasa koşullarında, denizcilik sektöründeki üreticilerin ve sektör ile ilgili bireylerin, ücretsiz mağaza üyeliği ve düşük komisyon oranı avantajları ile ürünlerini güvenli alışveriş ortamında son kullanıcıya ulaştırabileceği denizcilik sanal alış veriş platformunu sizlere sunmaktadır.

Türkiye'nin ilk Denizcilik sanal alışveriş platformu olan LimanMarket.com, mağazalarımız ve bireysel satış yapan üyelerimiz ile sizi buluşturup aradığınız ürünü en uygun fiyata bulmanızı sağlamayı hedeflemektedir.

LimanMarket.com da uygun fiyatlı ürünler dışında, Tur, Bakım, Nakliye gibi konularda hizmet veren firma ve bireylerin ilanlarını bulabilir veya siz de kendi sunduğunuz hizmete yönelik ücretsiz ilan verebilirsiniz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER