C2C Siteler

İnopoli.com

04.2.2019
0Yorum
343Okunma

İnopoli Güvenli Pazar Yeri İnopoli, üreten insanımızın ürünlerini tüm Türkiye’ye ulaştıran , üreticiyi ve tüketiciyi buluşturan bir e-ticaret platformudur .

İnopoli, üreten insanımızın ürünlerini tüm Türkiye’ye ulaştıran , üreticiyi ve tüketiciyi buluşturan bir e-ticaret platformudur .

İnopoli.com el işi ürünlerin  ağırlıkta olduğu bir  e-ticaret pazar yeridir . El  işi ürünler üretip satmak isteyen bir çok ev hanımı ve  girişimci kadın ,bu ürünleri üretmekte fakat nasıl ve nerede satacakları konusunda birçok sıkıntı yaşamaktadır .Üreten insanımızın yanında olmak ,onların ürettiği  kaliteli ürünleri pazarlamalarına yardımcı olmak için ekibimiz ve tüm imkanlarımız ile çalışmaktayız.

Büyük işletmeler ve Kobi’lerin den işlerini ve Pazar paylarını büyüttüğü ,tüm Türkiye’ye ürünlerini satmalarını sağlayan bir sanal pazaryeri olarak daha çok kitleye ulaşmanız ve insanmızın ihtiyaçlarının kolayca karşılanmasını sağlamayı , ekonomik iyileşme için daha hızlı ve güvenilir çözüm üretmeyi amacıyla amaç edinmiş  bir oluşum olarak her zaman üretici ve tüketicimizin yanında olmaya çalışıyoruz .

Uzun yıllar sonucu ortaya çıkan e-ticaret tecrübelerimiz ve referanslarımız bu yolda daha ileriye gidebilme adına bizlere yol göstermenin yanı sıra  müşterilemize güven vermekte ve yol gösterici olmaktadır.(Referanslarımız için tıklayın.)

Dünya’da dijitalleşen ticaret sektörüne paralel olarak ülkemizde yavaş yavaş yükselen ve gelecekte büyük bir paya sahip olacak bu dijital ticaret dünyasında geç olmadan yer alabilmeniz ve daha kolay adapte olabilme adına yola çıkan firmamız sizleri daha da ileriye taşımak adına çalışmalar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir .

Müşterimize süreki  destek olmak için ,sizleri ticarette daha da ileri taşımak için her daim çalışmaya devam etmekte olup sizleri de bu ailede görmekten mutluluk duyarız.

DİĞER İÇERİKLER