C2C Siteler

Hurda Pazarı

11.3.2019
0Yorum
378Okunma

Türkiye'de bulunan tüm hurda şirketlerini tek bir çatı altında toplayıp, alım ve satım yapacak tarafları bir pazaryeri platformunda birleştirmeyi amaçlayan bir proje olarak yoluna başladı. Süreç içerisinde, sadece şirketlerin değil bireylerin de hurda satma veya alma ihtiyaçları da göz önüne alınarak proje bu şekilde revize edildi. Hurda şirketleri için ayrıcalıklı üyelik modelleri de eklendi.

Bir kişi için değersiz veya gereksiz olan bir ürün, başka biri için çok gerekli olabilir ancak bunu nerede bulacağını bilmiyorsa hiçbir kıymeti olmaz. Hurdapazarı hem bu şekilde ürünlerin yeni sahiplerini bulması hem de sonrası için ilk bakılacak bir pazaryeri oluşması açısından çok faydalı olacaktır.

Ayrıca, web sitesi üzerinden sadece Satılık ilanlar değil Alınık ilanlar da verilerek, gerekli olan talebin iletilmesi ve incelenmesi için de kullanışlı çözümler sunuyoruz.

Kısa sürede hurda konusunda Türkiye'de otorite durumuna gelecek ve hem şirketlerin hem de bireylerin dijital kullanım alışkanlıkları içinde kendine yer bulacaktır.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER