C2C Siteler

Fırsatdevri

04.2.2019
0Yorum
164Okunma

Fırsat Devri 2018 yılında modaya öncülük etme ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunma hedefiyle kurulmuş bir pazaryeridir. Bu doğrultuda emin adımlarla ilerliyoruz. Değişen, dönüşen dünyayı evinize ve ofisinize getiren Fırsat Devri ailesi olarak, halkımıza saygılı, ilkeli tavrımızla yeni projeler yapmaya devam edeceğiz. Amacımız halkımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmektir. E-ticaret sadece bir alışveriş ortamı değildir.

Teknolojinin sağladığı bu olanak, bize günlük yaşamın tüm renklerini paylaşmamıza zemin hazırlamaktadır. Online alışveriş sitemiz olan www.firsatdevri.com adresimizde taksit seçenekleri, kolay iade gibi hizmetler ile alışveriş deneyiminizi arttırmaya ve kısa sürede sonuç almanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Firsat Devri ailesi olarak giyim'den başörtüye, çanta'dan saat, aksesuardan dış giyime, ayakkabı'dan kozmetik ' e binlerce ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz Fırsat Devri ailesi olarak halkımıza en iyi alışveriş deneyimini sağlamaya çalışıyoruz.

Giyim kategorisinde elbise, triko, tunik, etek, abiye, kazak, kimono, pantolon, hırka, takım, ceket ve yelek, bluz ve gömlek sizi bekliyor.

Ayakkabı kategorisinde topuklu ayakkabı, spor ayakkabı, bot, çizme, günlük ayakkabı, terlik ve sandalet sizi belkiyor.

Soğuk günlerde içinizi ısıtması için panço, mont, kaban, kap ve pardesü, trençkot, ferace gibi kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Özel günlerde sevdiklerinize hediye almak için www.firsatdevri.com sitemizden kol saati, omuz çantası, el çantası, güneş gözlüğü, takı ve mücevher, cüzdan ve kartlık ve birçok aksesuara bakabilirsiniz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER