C2C E-Ticaret

c2c script

17.9.2018
0Yorum
2727Okunma

KMK c2c script, KMK Bilgi Teknolojileri tarafından 2014 yılında oluşturulmuş ve sürekli müşteri ile geliştir politikası ile geliştirilmiştir. Bugün Türkiye’de ve yurtdışında birçok c2c e-ticaret sitesi bu c2c script le oluşturulmuştur.

 

Hazır C2C E-Ticaret Yazılımı

KMK c2c marketplace script ile istemiş olduğun c2c e-ticaret sitesini kolayca oluşturabilirsin. KMK Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilmiş olan c2c marketplace script ile dilediğiniz e-pazaryeri sitesini hazırlaya bilirsin.  

Tamamı Türkçe olan c2c script ile sahibinden, n11 tarzı script, amazon, ebay, letgo benzeri c2c e-ticaret sitelerini oluşturabilir ve kolayca yönetebilirsin.

KMK c2c e ticaret scripti, tüm c2c fonksiyonlarını kapsamaktadır. Yüksek nitelikli e-ticaret siteleri oluşturmaya imkân sağlamaktadır. KMK c2c script, en büyük özelliklerinden biri dinamik bir yapıya sahip olmasıdır. Dinamik yapısı ile istenilen c2c proje özel olarak oluşturulabilmektedir. Aynı zamanda özel tema tasarım entegrasyon özelliği ile web ara yüzleri her proje için ayrı ayrı tasarlanabilmektedir.

KMK c2c pazaryeri scripti, kullanmaya başladığınızda sınırsız destek ve eğitim hizmetlerinden, güncellemelerden ve altyapı hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsin.

KMK c2c script, demosunu şimdi ücretsiz dene.

en iyi pazaryeri scripti

c2c pazaryeri scripti

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER