C2C E-Ticaret

c2c kelimesinin anlamı

16.9.2018
0Yorum
244Okunma

c2c kelimesinin anlamı (Consumer to consumer), internet üzerinden tüketiciler arasında yapılan alışverişi ifade eder.

c2c kelimesinin anlamı, C2C E-ticaret modelinde tüketiciler bir e ticaret sitesinde bir araya gelerek ürün/hizmetlerini sergilerler ve alıcı tüketiciler de o ürün/hizmeti e ticaret sitesin den satın alır.

 

Consumer Anlamı

Consumer anlamı kısaca, Consumer Tüketici anlamına gelir, c2c e-ticaret modelinde (consumer to consumer), internet üzerinden tüketiciler arasında yapılan alışverişi ifade eder.

Consumer ingilizce bir kelimedir ve consumer anlamı Türkçede tüketicidir. C2C e-ticaret modelinde tüketiciler bir e-ticaret sitesinde bir araya gelerek ürün/hizmetlerini sergilerler ve alıcı tüketiciler de o ürün/hizmeti e-ticaret sitesinden satın alır. Consumer Anlamı genel olarak c2c e-ticaret modelinde kullanılır.

 

KMK C2c Pazaryeri Yazılımları

Ülkemizde c2c e-ticaret sistemleri üzerine birçok projeye imza atan KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. size c2c e-ticaret uygulamanızda sorunsuz çözüm üretmektedir. Eğer bir c2c pazaryeri e-ticaret projen varsa KMK’nın hazırlamış olduğu c2c e-ticaret yazılımlarını incelemen veya projen hakkında bilgi alman işini kolaylaştıracaktır.

KMK C2C Pazaryeri yazılımları birçok c2c işlemlerini otomatik olarak yüksek güvenlik sistemleri ile gerçekleştirir. C2c yazılımları tüm kurgularda test edilmiş ve e-girişimcilerin kullanımına sunulmuştur.

 

KMK C2c Demo kullan

KMK C2c yazılımlarını incele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER