C2C Siteler

Arabanı Bul

11.3.2019
0Yorum
371Okunma

arabanibul.com.tr, İlan & Pazaryeri sektöründe faaliyet göstermek üzere, Tuncay VANÇİN tarafından Bambu Yazılım ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti Şirketi çatısı altında Şubat 2019' da Kurumuştur.

Tuncay VANÇİN, Bahçeşehir Üniversitesi  Sosyal Bilimler Enstitüsü Pazarlama iletişimi ve Halkla ilişkiler Bölümünde tezli yüksek lisans yapmıştır. Burada ki bilgi birikimi ve inovasyon konusundaki düşünceleri birleştirmektedir.

Bu güçlü bilgi birikimi çerçevesinde, Bambu Yazılım ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti kurarak, Oto Pazarı & Aksesuarları sektöründe onbinlerce ürünü tüketicileriyle buluşturmak amacıyla, "arabanibul.com.tr" yi açtı.

arabanibul.com.tr; Oto Pazarı & Aksesuarları alanında yer alan on binlerce ürünüyle  alışveriş yaptıkça  puan kazandıran yapısı ile üyelerine yepyeni bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. arabanibul.com.tr, müşteriler tarafında güven ve kolaylık sağlayan, İlan & Pazaryeri, geliştirme odaklı, inovatif bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de keyifli dünyasına katılabilir, binlerce ürünün yer aldığı  "arabanibul.com. tr" ’de, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Keyifli alışverişler.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER