C2C Siteler

2Tekerciden

04.2.2019
0Yorum
220Okunma

2tekerciden.com bir grup motosiklet ve bisiklet sevdalısı tarafından büyük bir şevkle tasarlandı! Biz özgür ruhumuzla, motosiklet, bisiklet ve doğa meraklılarının her türlü ihtiyacını karşılayabilecek, sektöre özel bir pazaryeri ve seri ilan platformu oluşturduk!

Türkiye’nin 2tekerci ve kamp tutkunlarına özel ilk pazaryeri ve ilan platformu 2tekerciden.com sitesi sektörde faaliyet gösteren ticari firmaların ilanlarını daha geniş kitlelerle paylaşabileceği, mağazaların ürünlerini online satış yapabileceği üst düzey güvenlik teknolojileriyle yazılmış, uluslararası SSL Sertifikalı ve İyzico ödeme sistemi güvencesi altında hizmet veren PAZARYERİ VE ÜCRETSİZ İLAN SİTESİ olarak hayata geçirildi. 2tekerciden.com sadece e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, 2tekerci dostlarımızın ve doğa tutkunlarının ilgi alanlarıyla ilgili birçok ürünü kıyaslama yapabileceği motosikletini, bisikletini, ekipmanlarını ve kamp malzemelerini ÜCRETSİZ satış ilanı verebileceği sıfır ve ikinci el binlerce ilanın olduğu bir platformdur.

  Araçlar kategorisi motosiklet, bisiklet, elektrikli bisiklet, atv, utv, kar motoru, jet-ski araçlarının sıfır ve ikinci el ilanlarının bulunduğu hem bireysel üyelerin hem de ticari faaliyet gösteren firmaların araç ilanlarını paylaştığı bir kategoridir. Ayrıca bu kategoride üyelerimiz ilgilendikleri ilanları karşılaştırma fırsatı da bulacaklardır.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER